Atribuită Cumpărare directă

Pachetul piese originale pompa Flygt tip 3153.182-2050336, P=15kW contine : Kit reparatie (etansari mecanice, garnituri si rulmenti) 1 buc x 4726 lei Turbina 1 buc x 6209 lei

Număr anunț
DA28717391
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
42124290-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.935 RON
Valoare atribuită
10.935 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.935 RON

din 10.935 RON estimat