Atribuită
Cumpărare directă
FOLII IZOLANTE CABLURI-REF. CENTR.23648 Folii izolante cabluri sterile NUMAR DE REFERINTA: F140/250 PRET DE CATALOG: 5,20 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 18938000-3 Pungi cu dublura de protectie (Rev.2) DESCRIERE: -folie sterila izolare cabluri transparenta din poliuretan cu -dimensiune 13x250cm -mod ambalare individual steril , pe eticheta sunt inscrise marcaj CE, Nr. LOT, data Fabriacatie/Expirare, nume si adresa producator mai putin
- Număr anunț
- DA28802787
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 18938000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.560 RON
- Valoare atribuită
- 1.560 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.