Atribuită Cumpărare directă

Trusa nefrostomie percutanata cu dilatatoare Componente set: - cateter tip Pigtail albastru din poliuretan Hidrofilic -dimensiuni cateter : 10ch -- lungime: 35cm - dilatatoare ch10, ch13, ch15 . Dilatatorul de ch15 este prevazut cu lumen si mason peel-Away pentru a facilita introducere si ficxarea cateterului de nefrostoma - ac introductor doua parti 18G x 20 cm - ghid de introducere din otel inoxidabil teflonat tip Lunderquist in forma de “J” 0,38 x 100 - dilatatoare cu manson - colier de fixare - bisturiu Ambalat individual , steril, marcaj CE, nr. lot, data fabricatie/data expirare mai putin

Număr anunț
DA28715694
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33181500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.100 RON
Valoare atribuită
3.100 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.100 RON

din 3.100 RON estimat