Atribuită Cumpărare directă

INITIALIZAREA ACHIZITIEI TINE LOC DE COMANDA , CH12=5 BUC, CH14=5 BUC, : Catheter tip foley cu balonas Ch10-12-14 cateter de culoare albastra de termen lung, acoperit de hidrogel,PTFE, care creste confortul pacientului, reduce riscul infectiilor, a incrustatiilor si iritatiei ureterale.Recomandat pentru acces suprapubic.Produsul este disponibil atat pentru barbati, femei si copii. Cateterul poate ramane in situ mai mult de 12 saptamani. -Nu necesita fixare externa - Cateter introducator din poliuretan (tip peel apart) cu stilet metalic - Teaca - Bisturiu ptr.incizia initiala - Produs in ELVETIA

Număr anunț
DA28674818
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33181500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat