Atribuită
Cumpărare directă
1.Steag Belgia interior cu tiv pentru lance, dimensiune 135 x 90 cm, densitate material 160g/mp buc 1.........................40,0ron 2. Steag Canada interior cu tiv pentru lance, dimensiune 135 x 90 cm, densitate material 160g/mp buc 1 .....................85,0ron 3.Steag Danemarca interior cu tiv pentru lance, dimensiune 135 x 90 cm, densitate material 160g/mp buc 1..................85,0ron 4.Steag SUA interior cu tiv pentru lance, dimensiune 135 x 90 cm, densitate material 160g/mp buc 1 .........................130,0ron 5.Steag Franţa interior cu tiv pentru lance, dimensiune135 x 90 cm, densitate material 160g/mp buc 1 ...........................40,0ron 6. Steag Islanda interior cu tiv pentru lance, dimensiune 135 x 90 cm, densitate material 160g/mp buc 1 .......................85,0ron 7.Steag Italia interior cu tiv pentru lance, dimensiune 135 x 90 cm,densitate material 160g/mp buc 1 .............................40,0ron 8.Steag Luxemburg interior cu tiv pentru lance, dimensiune 135 x 90 cm,densitate material 160g/mp buc 1 ...................40,0ron 9.Steag Norvegia interior cu tiv pentru lance, dimensiune 135 x 90 cm, densitate material 160g/mp buc 1 ......................85,0ron 10.Steag Portugalia interior cu tiv pentru lance, dimensiune 135 x 90 cm, densitate material 160g/mp buc 1 ...................85,0ron 11.Steag UK interior cu tiv pentru lance, dimensiune135 x 90 cm, densitate material 160g/mp buc 1 ..............................130,0ron 12.Steag Greci
- Număr anunț
- DA28885659
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
- Furnizor / câștigător
- HERALDICA SRL (CUI 20256411)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.252 RON
- Valoare atribuită
- 5.252 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.