Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale de restaurare care contine: - paleta rectangulara din plastic Pebeo - 2 bucati x 15,88 lei; pastila acuarela White Nights diverse nuante - 62 bucati x 11,93 lei; pastila acuarela White Nights diverse nuante- 40 buc x 8,07 lei; pigment Schmincke 20ml diverse nuante - 6 bucati x 36,72 lei; - set 24 acuarele White Nights in cutie de carton - 2 bucati x 153,28 lei;- set 6 cutite pentru pictura Liquitex - 2 buc x 72,10 lei;- set 6 daltite sculptura Meyco - 2 buc x 41,35 lei- conform ofertei nr 201/21.09.2021
- Număr anunț
- DA28825498
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
- Furnizor / câștigător
- PROFIART SRL (CUI 9607392)
- Cod CPV
- 39311000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.848 RON
- Valoare atribuită
- 1.848 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.