Atribuită Cumpărare directă

Antiseptice si dezinfectante ADV 1238129 /13.09.2021-U.M.02133

Număr anunț
DA28885681
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02133 (CUI 13749875)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
925 RON
Valoare atribuită
925 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

925 RON

din 925 RON estimat