Atribuită Cumpărare directă

Materiale de igiena - gel dezinfectant biocid pentru mâini la 1 litru – 50 buc, dezinfectant biocid suprafețe care nu necesită clatire la 5 litri – 10 buc

Număr anunț
DA28822249
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.026 RON
Valoare atribuită
2.026 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.026 RON

din 2.026 RON estimat