Atribuită Cumpărare directă

SANIBLUE alcool sanitar 70% etanol , ambalat la pet de 500ml ,producator MOTEL SHOP SERVICII IMP EXP DUMITRU , Gorgota ,Prahova , produsul este avizat TP1,2 se regaseste in Registrul National al Biocidelor si este utilizat in unitati spitalicesti buc 591x2,90=

Număr anunț
DA28793507
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.713 RON
Valoare atribuită
1.713 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.713 RON

din 1.713 RON estimat