Atribuită Cumpărare directă

dezinfectant klintensiv suprafete 1L - 20 buc x 22,00 = 440,00 dezinfectant klintensiv suprafete 5L - 10 buc x 96,00 = 960,00

Număr anunț
DA28728959
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE COSBUC (CUI 29168569)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat