Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT MAINI ZHIVASEPT 1L -15X40.00; GALEATA CU STORCATOR 13L IACOB -15X6.97; BARA DIN LEMN GP 1.1M ; REZERVA MOP BUMBAC 250GR ZEBRA -15X3.53; MATURA PLASTIC FIR LUNG MECO M4 -15X7.73; LAVETE MICROFIBRA 4/SET ZOREX -10X7.48; LEBADA DEZINFECTANT UNIVERSAL 5L -4X114.87
- Număr anunț
- DA28780767
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ION MINCU (CUI 4666215)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.458 RON
- Valoare atribuită
- 1.458 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.