Atribuită Cumpărare directă

MASCA DE PROTECTIE DE UNICA FOLOSINTA 50/SET -100X13.90; ZOREZ MANUSI TPE ALBASTRU 100BUC M -100X15.50; BOZOSEPT DEZINF. MAINI 1L -25X19.50; BOZOSEPT DEZINF. MAINI 500ML -65X14.50; SACI MENAJERI -1300X4.20

Număr anunț
DA28747357
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Management Integrat al Deseurilor si Protectia Animalelor Gorj (CUI 12155092)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.830 RON
Valoare atribuită
9.830 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.830 RON

din 9.830 RON estimat