Atribuită
Cumpărare directă
Unitatea militara 01145 Roman achizitioneaza servicii cf anunt de publicitate ADV1237780, astfel: - Reconditionare role stand frana statia ITP clasa a III a, dimensiuni 200x1000 mm - 4 buc x 980.00 lei fara TVA/buc. Total servicii lei fara TVA - 3920.00. Dupa efectuarea serviciului se vor emite urmatoarele documente: factura fiscala, certificat de garantie 12 luni, declarartie de conformitate
- Număr anunț
- DA28749094
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145 (CUI 27741219)
- Furnizor / câștigător
- ELTENERG SRL (CUI 26169799)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.920 RON
- Valoare atribuită
- 3.920 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.