Atribuită Cumpărare directă

oase garf 3 pulpa de porc 9 gem piersici 30 gem capsuni 30 secret legume 40 secret gaina 40 cuscus 4 orez 9 musli 5 eugenia 96 banane 13 ardei kapia 3 nesquik 80 chocapic 80

Număr anunț
DA28738422
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN BERDE MOZES (CUI 17091518)
Furnizor / câștigător
PERFEKT SRL (CUI 15395782)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
12.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat