Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare - amenajare trotuare, dispozitive de scurgerea apelor pluviale, amenajare podete acces proprietati si alte accesorii ale drumurilor nationale, judetene sau comunale. Lungime maxim 1000m: - Documentatii tehnice pentru obtinerea de avize, acorduri si autorizatii - Documentatie faza PT+DE, inclusiv verificare tehnica - Documentatie faza D.T.A.C. - Asistenta tehnica din partea proiectantului
- Număr anunț
- DA28750010
- Autoritate contractantă
- Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
- Furnizor / câștigător
- DASPRO CONSULTING SRL (CUI 18917333)
- Cod CPV
- 71322500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.000 RON
- Valoare atribuită
- 47.000 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.