Atribuită
Cumpărare directă
Mentenanta site-uri wordpress pentru institutii Mentenanta Generala: Back-up, Update, Verificare periodică si monitorizare website Servicii de mentananta specifice: Instalare module performanță și securitate, Verificare si update temă grafica utilizată, Modul securitate / antivirus, Verificare funcționare formulare de contact, Verificare funcționare module, Atenționare module învechite, Înlocuire module învechite . Valabilitate contract: 2 luni-septembrie si octombrie 2021
- Număr anunț
- DA28666576
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- BLACK SQUARE SRL (CUI 26436454)
- Cod CPV
- 72212224-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.280 RON
- Valoare atribuită
- 4.280 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.