Atribuită Cumpărare directă

Verificare anuala aparate de respirat autonome cu aer comprimat, pompieri - 4 buc. - S.V.S.U. - conform oferta inregistrata sub nr. 557/17793/(RU)17792/10.09.2021.

Număr anunț
DA28758379
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
BRASTING SRL (CUI 15210302)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.540 RON
Valoare atribuită
1.540 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.540 RON

din 1.540 RON estimat