Atribuită
Cumpărare directă
Dell Vostro 5502, * 15.6-inch FHD (1920 x 1080) Anti-Glare LED Backlight Non Touch Narrow Border 300nits WVA Display, * Palmrest Without Finger Print Reader, * Vintage Gray non-touch LCD cover, * 11th Generation Intel(R) Core(TM) i7-1165G7 Processor (12MB Cache, up to 4.7 GHz), * 8GB, 1x8GB, DDR4, 3200MHz, * 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, * NVIDIA GeForce MX330 2GB GDDR5, * 802.11ac 2x2 WiFi and Bluetooth, * English-International Backlit Keyboard with numeric Keypad -Grey, * External ports and connectors: 1x RJ-45 port 10/100/1000 Mbps, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C port with DisplayPort alt mode/Power Delivery, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A ports, 1x Universal Audio Jack, 1x HDMI 1.4b port, 1x microSD card reader, 1x wedge-shaped lock, * Dimensions and weight: Front: 14.15 mm, Rear: 17.90 mm, Width: 356.10 mm, Depth: 234.50 mm, Weight: 1.70 kg, * 3-Cell Battery, 40WHr (Integrated), * Windows 10 Pro 64bit English, Arabic, French, Russian,Turkish, * Garantie 3 ani Basic Onsite Service, 1 an bateria Termen de livrare: maxim 15 zile de la data atribuirii achizitiei. Beneficiar: Institutul de Cercetari Interdisciplinare in Bio-Nano-Stiinte, dr. Magyari Klara. Responsabil achizitie: Simona Muntean.
- Număr anunț
- DA28809008
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL DISTRIBUTIE IT SRL (CUI 16769133)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.293 RON
- Valoare atribuită
- 4.293 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.