Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional color A3, tip Ricoh Aficio MP C3002/3502 sau similar, caracteristici :Viteza alb-negru – 30/35 pag/min Viteza color – 30/35 pag/min Max Paper Size - A3 Finishing Options – YES - DUPLEX - RADF - 2 tavi A3-A4 / 4 tavi A3-A4 tip Cartus black - 20.000 pag (5% incarcare/pag) Cartus color - 15.000 pag (5% incarcare/pag), Proprietati: - Printer in retea fata-verso - Copiator automat si fata-verso - Sorter automat - Foto mode - Scan in retea 600dpi - Scan 40 pag/min - Routter scan - Scan to folder, Total buc. 1 x 2100 lei fara tva, transport +instalare inclusa; garantie min12 luni.

Număr anunț
DA28764154
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
Furnizor / câștigător
SERVICE CENTER BISTRITA SRL (CUI 28124084)
Cod CPV
30121100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat