Atribuită Cumpărare directă

DRUM XEROX 013R00670 5019/5021 - buc - 2 CHIP XEROX C118 DRUM - buc - 1 ADAPTOR HDMI-VGA T/M GEMBIRD - buc - 5 ADAPTOR DISPLAY PORT - HDMI GEMBIRD - buc - 2 SSD 240GB CRUCIAL BX500 - buc - 4 SSD ADATA PREMIER PRO SU630 480GB - buc - 1

Număr anunț
DA28827153
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CORESI (CUI 29144071)
Furnizor / câștigător
CEMAR INVESTMENT SRL (CUI 24698386)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.470 RON
Valoare atribuită
3.470 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.470 RON

din 3.470 RON estimat