Atribuită Cumpărare directă

TEST RAPID ANTIGEN SARS-CoV-2 - COVID-19 (nazofaringian). Se va incheia contract de furnizare pana la 31.12.2021. Achizitorul va emite comenzi functie de creditele bugetare aprobate. Marfa se livreaza numai la comanda beneficiarului

Număr anunț
DA28855189
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
AXABIO MEDICAL SRL (CUI 26931428)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.975 RON
Valoare atribuită
4.975 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.975 RON

din 4.975 RON estimat