Atribuită Cumpărare directă

ASIGURARE CASCO RATA 4/4 pt BV17GHJ, BV17GHF, BV16GGB, BV17GHG, BV17GGA, BV10WGF, BV05WGF, BV14WGF, BV20WGF, BV16WGF, BV13WTX, BV08YTS, BV14YTS, BV13WKP aflate în parcul auto al Gărzii Forestiere Brașov

Număr anunț
DA28679771
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Furnizor / câștigător
ARPEMIX-CONSULT BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 27585640)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.620 RON
Valoare atribuită
5.620 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.620 RON

din 5.620 RON estimat