Atribuită Cumpărare directă

DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 4.00 , 2 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L buc 4. 3 PROMO ODORIZANT SPLAS 1L+AIR 750ml PAC

Număr anunț
DA28863276
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Caseiu (CUI 18028535)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.079 RON
Valoare atribuită
1.079 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.079 RON

din 1.079 RON estimat