Atribuită
Cumpărare directă
MSV MOP MICROFIBRA BALERINA MATURA PVC - GAMA PREMIUM STERGATOR GEAM cu/fara coada COADA ALUMINIU 140 CM - DIVERSE CULORI SACI MENAJ REZISTENTI NEGRI 60L, CU INCHIDERE SIMPLA - 50 MANUSI MENAJ PROFESIONALE 10 perechi M si 10 perechi L FORTINO MANUSI NITRIL BLUE 100SET - 5 cutii marimea M si 5 cutii marimea L BURETE VASE SUPRAFETE DELICATE PERIE TAVAN SFERICA LAVETE FIBRA ABRAZIVA 10*15cm 3/set MSV LAVETA BUMBAC ALBA GALEATA 13L - 15L CU STORCATOR - diverse culori FARAS ERGONOMIC FIX/FLEXI MSV MONOROLA 100M 2str MSV SET TOALETA MARE COADA METALICA TELESCOPICA-filet conic ?????? lungimea ei ??? HARTIE IGIENICA MINI JUMBO NATUR 12/bax si 2/bax
- Număr anunț
- DA28858805
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.124 RON
- Valoare atribuită
- 4.124 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.