Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 PROSOAPE V ALBE 150/set 20/bax celuloza 2strat PREMIUM bax 10.00 X 84.49 RON fara TVA / bax 2 SACOSE MAIEU 32x60 50micr 50/set buc 500.00 X 0.54 RON fara TVA / buc 3 ECOTAXA Lei 500.00 X 0.15 RON

Număr anunț
DA28728832
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BIVOLARIE (CUI 4326647)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.189 RON
Valoare atribuită
1.189 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.189 RON

din 1.189 RON estimat