Atribuită
Cumpărare directă
15 bucati indicatoare rutiere - Statie de autobuz vor fi executate conform STAS 1848/2011, vor fi confectionate din tabla de otel 1 mm tratata prin zincare sau fosfare, vor fi vopsite in camp electrostatic si acoperite cu folie reflectorizanta clasa I. Se vor include si sistemele de prindere. Dimensiuni: 65x50 cm.
- Număr anunț
- DA28811108
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 34992200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.638 RON
- Valoare atribuită
- 1.638 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.