Atribuită Cumpărare directă

OGLINDA RUTIERA STRADALA -Diametru oglinda (O) 800 mm - Material oglinda Fibra acrilica -Material profil Polipropilena (PP) -Sisteme de prindere incluse, pentru stalp si perete

Număr anunț
DA28777003
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
35121800-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848 RON
Valoare atribuită
1.848 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848 RON

din 1.848 RON estimat