Atribuită
Cumpărare directă
AGENDA CURSULUI Notiunile de baza in procesul de management al riscurilor Identificarea riscurilor Evaluarea riscurilor Gestionarea riscurilor Responsabilitățile personalului din entitatea publica in procesul de management al riscurilor Completarea documentelor aferente managementului riscurilor DURATA CURSULUI: 1.5 ore COST: 99 lei (TVA inclus) Taxa de participare include materialele de curs și diploma de participare. Cursul se achiziționează pentru 5 participanți, în baza deciziei nr. 81/ 23.09.2021.
- Număr anunț
- DA28839326
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI 27769473)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 415 RON
- Valoare atribuită
- 415 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.