Atribuită Cumpărare directă

1. ASPERSOR PGJ04 [PGJ04]- 6buc 2. Electrovana Jar Top Fi 1'' cu solenoid 9V [PGV100JTGBDC]-1 buc 3. Teu egal compresiune D25[ TEU25]-3 buc 4. Capac compresiune D25 [CAPAC25]-6 buc 5. Duza 12A(r=3.7m)[12a]-4 buc 6. Furtun flexibil Hunter, rola 30m [SP100]-1 buc 7. Teu 1'' Rainbird FI-FI-FE [MTT-100]-2 buc 8. Racord compresiune FE25x1 [RAC FE25x1]-2 buc

Număr anunț
DA28790371
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
Cod CPV
43323000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
564 RON
Valoare atribuită
564 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

564 RON

din 564 RON estimat