Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare gaze naturale ORASUL AVRIG, consum estimat 500 MWh. Preţul unitar al gazelor naturale este de 243 lei/MWh si este compus din: - pretul de bază al gazelor naturale 204,77 lei/MWh; - tariful de transport: 7,97lei/MWh; - tariful de distribuţie: 30,26 lei/MWh; Pretul contractual al gazelor naturale este ferm și nu include acciză și TVA. Oferta acceptată 2733/2473/27.08.2021 Regiunea Brasov.
- Număr anunț
- DA28688020
- Autoritate contractantă
- Orasul Avrig (CUI 4241087)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121.500 RON
- Valoare atribuită
- 121.500 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.