Atribuită
Cumpărare directă
pachet(bec12/21=5x1,5,bec12/21/5=5x1,5,surub m12=8x2,piulite m12=8x1,spray degripant=1x35,crema ultraderm=2x7,sigurante fuz=1x3,bec 12/21/5=10x2,lichid frana 1l=2x18,ulei atf 1l=3x15,colier plastic=100x0,3,furtun hidr=1x154,colier=2x8,furtun hidr=1x135,furtun hidr=2x38,1x41,1x92,1x154,dop pi24=2x14,garnit=2x2,camera 900/16=1x80,set petice=1x35,furtun hidr=1x200,surubm14=4x5,furtun hidr=1x65,spray disc fr=1x17,spray pornire=1x18,spray wd=1x35,lichid fr=2x18,lichid ambr=1x40,lampa gab=2x35
- Număr anunț
- DA28802419
- Autoritate contractantă
- S.C. ECO-SAL S.A. (CUI 24898139)
- Furnizor / câștigător
- PRES COM SERV SRL (CUI 6629710)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.292 RON
- Valoare atribuită
- 1.292 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.