Atribuită
Cumpărare directă
pachet intretinere(cupla aer=1x20,niplu=1x18,bec 24/5=10x1,spray wd=1x45,surub m12=1x4,furtun=1x88,1x72,bech7 24v=2x12,furtun hidr=1x130,spray wd=2x45,colier pl=100x1,3,banda refl=10x15,set placi refl=1x60,inel o=1x2,chit auto=1x10,niplu=2x12,garnit=2x12,furtun hidr=1x60,ulei atf=3x18,colier3x3,spray disc=1x12,hartie adeziva=1x5,4x8,bec 24/5=10x1,5,spray wd=1x45,bec h324v=2x10,furtun hidr=1x70,colier=2x6,ulei atf=3x18,colier pl=100x0,3,racord=6x12,colier sgb=4x7)
- Număr anunț
- DA28802373
- Autoritate contractantă
- S.C. ECO-SAL S.A. (CUI 24898139)
- Furnizor / câștigător
- PRES COM SERV SRL (CUI 6629710)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.091 RON
- Valoare atribuită
- 1.091 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.