Atribuită Cumpărare directă

Achizitia a 30 de spalatoare, baterii si accesorii pentru amenajarea celor 30 de chioscuri din cadrul stadionului STEAUA, conform referatului de necesitate anexat.

Număr anunț
DA28746260
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.006 RON
Valoare atribuită
58.006 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.006 RON

din 58.006 RON estimat