Atribuită Cumpărare directă

Nr. Produs UM Cantitate Pret unitar fara TVA 1 Colier cu garnituta 125 mm buc 80 7.00 2 Baterie lavoar buc 20 69.00 3 Platbanda 20 x 3 buc 8 30.00

Număr anunț
DA28693351
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.180 RON
Valoare atribuită
2.180 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.180 RON

din 2.180 RON estimat