Atribuită Cumpărare directă

PACHET SACULETE SAU PLICURI DIN HARTIE CONTINE: - sigiliu container indicator abur long - 10 000 buc x 0.17 lei - hartie termica rola 57 mm - 80 buc x 2,90 lei DECLARATIE CONFORMITATE PRETUL AFISAT / PACHET

Număr anunț
DA28870934
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.932 RON
Valoare atribuită
1.932 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.932 RON

din 1.932 RON estimat