Atribuită
Cumpărare directă
CLEANISEPT produs concentrat, destinat curăţării şi dezinfecţiei suprafeţelor lavabile noncritice din unităţile sanitare (podele, pereți mobilier). Prezintă eficacitate bactericidă, levurocidă şi virucidă (incl. HIV, HBV, HCV). Produs insotit de aviz sanitar, fisa produs si fisa de securitate. Pret afisat / 1 litru. Ambalare : bidon 5 litri INSOTIT DE AVIZE, PENTRU UZ SPITALICESC
- Număr anunț
- DA28860684
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL MIOVENI (CUI 11750504)
- Furnizor / câștigător
- AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.625 RON
- Valoare atribuită
- 1.625 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.