Atribuită Cumpărare directă

Indicator sterilizare aburi, autoclav 19mmx50m , autoadeziv, rola. Pret afisat/rola. Etichetat: nr. lot, dimensiuni, valabilitat Banda adeziva fara indicator pentru temperaturi inalte pentru etichetare. Rezistente la 134 grade

Număr anunț
DA28839802
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.810 RON
Valoare atribuită
3.810 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.810 RON

din 3.810 RON estimat