Atribuită Cumpărare directă

Masca oxigen unica folosinta pentru adulti / copii, din PVC moale, transparenta, cu tub conector, foita nazala metalica -marcaj CE, nr. lot, valabilitate 5 ani PRET AFISAT / BUC DECLARATIE CONFORMITATE PRODUS IN STOC catetere 22G si 24G

Număr anunț
DA28769151
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
33157110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.714 RON
Valoare atribuită
5.714 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.714 RON

din 5.714 RON estimat