Atribuită Cumpărare directă

TEAVA CORUGATA D500-423 SN4 (6ML-BUC)

Număr anunț
DA28788515
Autoritate contractantă
COMUNA GANESTI (CUI 4436852)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44163100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat