Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 SAPUN LICHID 4L ALBASTRU SANO #7290014004993 buc 2 25.9664 2 CLOREL 3L ORIGINAL #6426495540847 buc 5 7.9832 3 RAID SPRAY GANDACI SI FURNICI 600ML #5000204896275 buc 2 16.7227 4 RAID SPRAY MUSTE SI TANTARI 600ML #5000204896411 buc 1 13.8655 5 MEDICLOR TABLETE 300 #5946039007298 buc 1 58.7395 6 CILLIT BANG PULVERIZATOR 750ML #5997321740690 #8710552363431 buc 4 15.5462 7 DEZINFECTANT MAINI K-SEPT 0.750L #6422704002038 buc 21 26.8067 8 MANUSI PRACTIC NITRIL XL(50BUC-SET) #5203399300101 buc 2 38.2353 9 BREF POWER AKTIV LEMON 3X50G #9000100753371 buc 2 15.8824 10 BREF POWER AKTIV OCEAN 3X50G #9000100753401 buc 1 15.8824 11 BREF POWER AKTIV PIN 3X50G #9000100753340 buc 2 15.8824 12 CLAME RUFE MAXI 20BUC #6423997417226 buc 2 7.479 13 LAVETA MICROFIBRA PT.LCD SI PLASMA #5903936010493 buc 5 9.1597 14 PROTEX SAP LIC.REZ.FRESH ANTIB.700ML #8718951372320 buc 2 19.2437 15 PROTEX SAP LIC.REZ.CREAM ANTIB.700ML #8718951372634 buc 3 19.2437 16 MEDITOL GEL ICF 1L #5946039003528 buc 4 41.9328 17 BIOXEL DEZINF.UNIV.1L DR.STEPHAN #6422768040588 buc 1 25.1261 18 MEDITOL GEL ICF 500ML #5946039003603 buc 5 27.3109 19 CLAME RUFE MAXI 20BUC #6423997417226 buc 1 7.479 20 MAXIL ULTRA RAPID DEZINFECTANT 250ML #5946039007359 buc 8 16.7227 21 CILLIT BANG PULVERIZATOR 750ML #5997321740690 #8710552363431 buc 1 15.5462 22 KIT TRUSA DE PRIM AJUTOR #2000000229133 #5946604501169 #64245820
- Număr anunț
- DA28768071
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Szentivani Mihaly Galesti (CUI 29034435)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.588 RON
- Valoare atribuită
- 3.588 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.