Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA ---- Lungimea de 15 - 5 buc. si 20 cm - 5 buc. --- Cateter venos central pentru terapii - antimicrobian, impregnat cu Polihexametilen Biguanid ( PHMB), - 3 lumene, ansa pentru inalta presiune 10ml/sec, debit sub presiune 300PSI. Kitul contine: - cateterul, conform dimensiunii - ghidul introducator in J, cu miez de nitinol, situat intr-un dispozitiv robust prevazut cu rotita, asigurand un control ridicat de manevrabilitate - diltator cu proprietati hidrofile, pentru preventia traumei vasului - ac punctie - seringa tip Raulerson (cu ghidaj), asigurand punctia prin sistem inchis. - bisturiu nr. 11 - dispozitiv suplimentar de fixare, prevazut cu un element moale din silicon si un element rigid. Sterilizare ETO. Valabilitate: 3 ani la producator Producator: KIMAL Plc Marea Britanie

Număr anunț
DA28842744
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat