Atribuită
Cumpărare directă
PROGRAM AP-ATI-REF.21592 KIT CATETER TEMPORAR 3 LUMENE PENTRU DIALIZA 14F, 15cm si 20cm NUMAR DE REFERINTA: KFE-TTL-14 PRET DE CATALOG: 233,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: kIT COD SI DENUMIRE CPV: 33181500-7 Consumabile de uz renal (Rev.2) DESCRIERE: Kit cateter temporar pentru hemodializa, cu lumen triplu, radiopac, fabricat din poliuretan, sterili... mai KIT CATETER TEMPORAR DIALIZA 3 LUMENE 13.5 FR / 20cm si 24cm NUMAR DE REFERINTA: TRIO-CT PRET DE CATALOG: 289,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: kit COD SI DENUMIRE CPV: 33141200-2 Catetere (Rev.2) DESCRIERE: Kit cateter temporar pentru hemodializa 13.5 F cu extensii drepte si lungime 20 si 24cm STOC DISPON... mai
- Număr anunț
- DA28823797
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
- Cod CPV
- 33171200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.566 RON
- Valoare atribuită
- 1.566 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.