Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza referatului nr. 22639/08.09.2021 formulate de ATI 1 . Adresa de livrare: Magazia de materiale sanitare - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24. Prezenta achizitie SEAP are o valabilitate de maxim 60 de zile.Netrimiterea marfii in acest termen, atrage dupa sine anularea comenzii Se doresc 10 buc catetere cu triplu lumen 13.5 Fr, 20 cm, 5 buc catetere dializa 14F, 20 cm , 5 buc catetere dializa 14F, 15 cm

Număr anunț
DA28785569
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.940 RON
Valoare atribuită
4.940 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.940 RON

din 4.940 RON estimat