Atribuită Cumpărare directă

5 mL Stripette™ Serological Pipets, Polystyrene, Individually Paper/Plastic Wrapped, Sterile/10 mL Stripette™ Serological Pipets, Polystyrene, Individually Paper/Plastic Wrapped, Sterile/25 mL Stripette™ Serological Pipets, Polystyrene, Individually Paper/Plastic Wrapped, Sterile/Costar® 6-well Clear TC-treated Multiple Well Plates, Individually Wrapped, Sterile. Camanda conform contract BETAUPREG 21/2020.

Număr anunț
DA28812134
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
Cod CPV
38437000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.078 RON
Valoare atribuită
4.078 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.078 RON

din 4.078 RON estimat