Atribuită
Cumpărare directă
conform prevederilor caietului de sarcini nr.13332/25.08.2021 si ofertei nr. 582/27.08.2021, inregistrate la sediul autoritatii contractante sub nr. 13.539/31.08.2021, aferent obiectivului: "DEZVOLTAREA INTEGRATA A ORASULUI ABRUD PRIN REALIZAREA UNUI CENTRU RECREATIV IN CLADIREA FOSTEI BISERICI UNITARIENE SI REABILITAREA INFRASTRUCTURII URBANE AFERENTE IN PIATA EROILOR, PIATA CUZA VODA SI STR. ION BUTEANU", Cod SMIS125919, finantat prin POR 2014-2020
- Număr anunț
- DA28681025
- Autoritate contractantă
- ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
- Furnizor / câștigător
- UNIREA PRES SRL (CUI 1756666)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.