Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant alcoolic gata preparat, destinat dezinfectarii igienice si chirurgicale a mainilor. Aviz MS Nr. 3688/BIO/01/12.24 Elimina flora tranzitorie si flora rezidenta potrivit metodelor de testare EN:13624; EN: 13727; EN:14348 M Terrae si M Avium, EN: 14476; EN:1500 si EN:12791. Listat DGHM/VAH Nu contine substante chimice suplimentare ce se acumuleaza in timp, reducand astfel posibilitatea de iritare a pielii sensibile. Dezinfectia igienica a mainilor: Aplicati 3 ml pe palme si frecati timp de 30 de secunde. Dezinfectia chirurgicala a mainilor: aplicati 3x3 ml pe palme si frecati mainile pana la coate timp de 1,5 minute. PROPRIETATI FIZICE BACTERICID 30 SEC MRSA 30 SEC FUNGICID 30 SEC TUBERCULOCID 1 MIN ROTAVIRUS 15 SEC VACCINIA HBV/HIV/HCV 30 SEC EFICACITATE ANTIMICROBIANA Modalitate de ambalare: - sticla 1 litru

Număr anunț
DA28850120
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.340 RON
Valoare atribuită
2.340 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.340 RON

din 2.340 RON estimat