Atribuită
Cumpărare directă
- 4 buc.HP Black Laserjet LJ1160 Cartridge (2.500 pag) - 1 buc.HP 339 Black Inkjet Print Cartridge HP Deskjet 5940 with Vivera Ink, 21 ml, aprox. 800 pag / 5% acoperire - 1 BUC.HP 344 Tri-colour Inkjet Print Cartridge HP Deskjet 5940 with Vivera Inks, 14 ml, aprox. 450 pag / 15% acoperire
- Număr anunț
- DA28834224
- Autoritate contractantă
- SCOALA INCLUZIVA BRADET SACELE (CUI 4317657)
- Furnizor / câștigător
- RSI Company SRL (CUI 21654490)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.548 RON
- Valoare atribuită
- 2.548 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.