Atribuită
Cumpărare directă
Catalog pt.invatamant prescolar-3buc.x4.00lei/buc. Catalog inv.primar I-IV duplex-7buc.x20.00lei/buc. Catalog inv.gimnazial V-VIII duplex-5buc.x20.00lei/buc. Carnet elev cls.I-IV-30buc.x2.52lei/buc. Carnet elev cls.V-VIII-30buc.x2.52lei/buc. Condica evid.a prez. si activ. personal didactic-3buc.x33.00lei/buc. Reg.intrare-iesire-2buc.x25.30lei/buc.
- Număr anunț
- DA28863291
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VATA DE JOS (CUI 29062303)
- Furnizor / câștigător
- EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 552 RON
- Valoare atribuită
- 552 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.