Atribuită
Cumpărare directă
Catalog pt.clasa pregatitoare-3buc.x14.00lei/buc. Reg.matricol cls.I-IX duplex-1buc.x30.00lei/buc. Catalog invatamant primar I-IV duplex-12buc.x20.00lei/buc. Catalog invatamant gimnazial V-VIII-14buc.x20.00lei/buc. Carnet elev cls.I-IV-65buc.x2.52lei/buc. Carnet elev cls.V-VIII-80buc.x2.52lei/buc. Reg.unic ev.acte studii duplex-1buc.17.60lei/buc.
- Număr anunț
- DA28842074
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 2 HUNEDOARA (CUI 32212605)
- Furnizor / câștigător
- EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 975 RON
- Valoare atribuită
- 975 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.