Atribuită
Cumpărare directă
Reg.unic ev.act.studii duplex-1buc.x17.60lei/buc. Condica evid.a prezentei si activitatii personalului didactic-3buc.x33.00lei/buc. Registru pentru inspectii scolare-1buc.x30.00lei/buc. Fisa inscriere biblioteca-50buc.x0.30lei/buc. Reg.pt.inscrierea copiilor la gradinita-1buc.x13.90lei/buc. Catalog invatamant primar I-IV mucava-5buc.x30.00lei/buc. Catalog invatamant gimnazial V-VIII duplex-4buc.x20.00lei/buc. Catalog pt.invatamant prescolar-3buc.x4.00lei/buc. Catalog pt.clasa pregatitoare-2buc.x14.00lei/buc. Reg.matricol invataman primar 100file, duplex-1buc.x23.00lei/buc. Reg.matricol cls.I-IX duplex-1buc.x30.00lei/buc. Carnet elev cls.I-IV-20buc.x2.52lei/buc. Carnet elev cls.V-VIII-20buc.x2.52lei/buc.
- Număr anunț
- DA28815937
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA TELIUCU INFERIOR (CUI 29060248)
- Furnizor / câștigător
- EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599 RON
- Valoare atribuită
- 599 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.